Adauga un anunt

Fabrica de ciocolata – Germania

1600

Descriere anunt

Oportunități de Angajare în Fabrica de Ciocolată din Germania!
✈️ *Descoperă Gustul Profesionalismului cu Noi!
Suntem o agenție cu plasare de forță de muncă din Arad specializata în străinătate și suntem încântați să oferim oportunități de angajare într-o fabrică de ciocolată de prestigiu din Germania.
???? *Ce oferim:
– *Locuri de Muncă Stabile: Colaborează cu o fabrică de ciocolată de renume în inima Germaniei.
– *Cazare Asigurată: Asigurăm soluții de locuire confortabile pentru angajații noștri.
– *Asistență Profesională: Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.
???? *Cine căutăm:
– Persoane dornice să facă parte din industria ciocolatei.
– Experiența anterioară în producția de ciocolată sau domenii similare este un avantaj.
– Abilități de comunicare în limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu
– Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
???? *Responsabilități:
– Participă activ la procesul de producție a ciocolatei.
– Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
– Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.
???? *Locația:
Fabrica noastră se află într-un oraș vibrant din Germania, cunoscut pentru tradiția sa ciocolată (Baden-Württemberg, Renania de Nord-Westfalia și Bavaria)
???? *Cum să aplici:
Cum sa aplici: sunati la urmatoarele numere de telefon: 0758471453, 0731595882, 0759356724. Suntem nerăbdători să te avem în echipa noastră internațională de ciocolată!

Cuvinte relevante anunt:

Imagini anunt

Anunturi care te-ar putea interesa

Acest anunt a fost adaugat de:
corina mos
Oras: craiova

Telefon: 0759356724

Data adaugarii: December 13, 2023 12:40 pm

Webdesign de calitate